购买 TQL850CSV50-RLG | TQL850CSV50-RLG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TQL850CSV50-RLG
TQL850CSV50-RLG
TQL850CSV50-RLG
仅供参考
零件编号 TQL850CSV50-RLG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 500MA, LOW-IQ 40A LOW-DROPOUT LI
送货服务
TQL850CSV50-RLG参数
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)50V
电压 - 输出(最小/固定)5V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.425V @ 250mA
电流 - 输出500mA
电流 - 静态(Iq)77 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR59dB (100Hz)
控制功能Current Limit, Enable, Reset, Watchdog
保护功能Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
供应商设备包8-SOP-EP
TQL850CSV50-RLG Packaging
Insepction
TQL850CSV50-RLG FAQ
  • 1. How to order TQL850CSV50-RLG on Heisener?
  • 3. Are the TQL850CSV50-RLG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TQL850CSV50-RLG?
TQL850CSV50-RLG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。